کارگاه آموزش نصب درب اتوماتیک

کارگاه آموزشی نصب درب اتوماتیک در قسمت آموزش خدمات فنی و مهندسی توسط واحد تحقیق و توسعه شرکت آماج صنعت آذر بصورت حضوری توسط متخصصین حرفه ای ارائه می گردد. این کارگاه آموزشی دارای محتوای علمی؛ فنی جامع و کاربردی است که به شرکت کنندگان این کارگاه، مهارت‌های لازم برای نصب درب اتوماتیک را در […]

کارگاه آموزشی نصب درب اتوماتیک در قسمت آموزش خدمات فنی و مهندسی توسط واحد تحقیق و توسعه شرکت آماج صنعت آذر بصورت حضوری توسط متخصصین حرفه ای ارائه می گردد. این کارگاه آموزشی دارای محتوای علمی؛ فنی جامع و کاربردی است که به شرکت کنندگان این کارگاه، مهارت‌های لازم برای نصب درب اتوماتیک را در محیط‌های مختلف برای ورود به بازار کار و استخدام آموزش داده می شود.

نحوه پیش ثبت نام و شرکت در کارگاه آموزشی نصب درب اتوماتیک

در این کارگاه، شرکت کنندگان با مباحث اساسی درب اتوماتیک آشنا می‌شوند و با استفاده از تجهیزات و ابزارهای مختلف، به نصب، تعمیر و نگهداری درب‌های اتوماتیک می‌پردازند. این کارگاه برای علاقه‌مندانی که به دنبال یادگیری مهارت نصب درب اتوماتیک بوده و میخواهند مستقیما وارد بازار کار شده و درآمد خوبی کسب نمایند، مناسب است. همچنین، این دوره برای کارشناسان و فنی‌کارانی که در حوزه نصب درب اتوماتیک فعالیت دارند و به دنبال بهبود و ارتقای دانش و تجربه خود هستند، نیز بسیار مفید است. هنرجو در پایان کارگاه آموزشی نصب درب های اتوماتیک، بعد از قبولی در آزمون و دریافت گواهی پایان کارگاه، می تواند مستقیما به استخدام شرکت آماج صنعت آذر(بزرگترین تولید کننده انواع درب اتوماتیک در ایران) درآیند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان آماج صنعت آذر شماره 4813-021 تماس حاصل نمایید. همچنین برای مشاوره حضوری به آدرس تهران، اشرفی اصفهانی، بزرگراه جلال آل احمد، جنب داروخانه دکتر علمی، پلاک 174، طبقه دوم، واحد 8 و یا به سایت شرکت مراجعه نمایید.

درآمد شغل تعمیرات درب اتوماتیک چقدر است؟

در جامعه امروز برای سهولت کار بشر، از تجهیزات پیشرفته ای استفاده می‌شود که یکی از آنها که کاربرد زیادی در ساختمان داشته و عبور و مرور ساکنین آن را راحت تر کرده، درب اتوماتیک است، تا جایی که به سختی می توان مغازه یا ساختمانی را پیدا کرد که از کرکره برقی استفاده نکرده باشد. در بیشتر ساختمان های مدرن، درب پارکینگ مجهز به جک برقی است و دیگر نیازی نیست که راننده برای باز کردن یا بستن درب از ماشین پیاده شود. عواملی مثل تقاضای بالای نصب درب اتوماتیک به دلیل کاربرد آن در محیط های مختلف و همچنین قیمت مناسب درب اتوماتیک باعث رونق در بازار کار و همچنین درآمد نصاب درب اتوماتیک شده است.

نحوه کار درب اتوماتیک چگونه است؟

اساس کار درب اتوماتیک بسیار ساده است، کمااینکه جک برقی آن همچون ماهیچه دست انسان عمل می کند. به این صورت که زمانی که فرمان باز شدن درب صادر می شود، جک برقی خود را جمع کرده و باعث کشیده شدن درب و باز شدن آن می شود و زمانی که فرمان بسته شدن درب صادر می شود، عکس این قضیه اتفاق می افتد. اگرچه درب های اتوماتیک سازوکار ساده ای دارند اما نصب یا تعمیر آنها کار ساده ای نیست و باید طبق اصول خاص و استانداردهای موجود از سوی یک متخصص قادر به نصب صحیح هر یک از آن ها انجام شود. از آنجا که در سال های اخیر با مدرن تر شدن ساختمان های مسکونی، درب بیشتر خانه ها مجهز به جک برقی شده است، بازار نصب آنها نیز رونق گرفته و شغل نصب درب اتوماتیک به یکی از مشاغل فنی پردرآمد تبدیل شده است. البته ناگفته نماند برای این که یک فرد بتواند به عنوان نصاب درب اتوماتیک مشغول به کار شود، باید دوره تخصصی آن را بگذراند و مهارت و تجربه لازم را به دست آورد.

نحوه ارزیابی قیمت تمام شده درب اتوماتیک

فاکتورهای زیادی ازجمله ابعاد، نوع شیشه در درب های اتوماتیک شیشه ای و اجرت نصب، بر قیمت تمام شده درب های اتوماتیک نقش دارند. سخت افزارهای استفاده شده در ساختمان درب و کیفیت قطعات درب اتوماتیک نیز می تواند تاثیر مستقیمی در قیمت آن داشته باشد. در همه درب های اتوماتیک مانند دربهای پارکینگ یا درب هایی که برای مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرد از تیغه هایی استفاده می شود که باید کیفیت بالایی داشته باشد.

درآمد شغل نصب درب اتوماتیک چقدر است؟

افزایش استفاده از درب اتوماتیک در جامعه امروز، بازار کار نصاب درب اتوماتیک را زیاد است. تا جایی که حتی صاحبان ساختمان های قدیمی نیز از درب اتوماتیک برای ورودی یا پارکینگ استفاده می کنند. درب های اتوماتیک ایمن هستند و کار رانندگان را تا حد زیادی تسهیل می کنند و با این حال نصب درب اتوماتیک کاری است که افراد عادی بدون آموزش نمی توانند آن را انجام دهند، بنابراین مردم همیشه به نصاب جک برقی متخصص نیاز دارند. این شغل را می توان یکی از پردرآمدترین مشاغل فنی ایران دانست زیرا یک نصاب حرفه ای می تواند در سال 1403 ماهیانه تا 60 میلیون تومان درآمد داشته باشد. شما می توانید بعد از شرکت در کارگاه به استخدام شرکت آماج صنعت آذر به عنوان بزرگترین شرکت تولیدی درب اتوماتیک ایران درآیید و یا با تعدادی از نمایندگی های درب اتوماتیک و جک برقی همکاری کنید تا خریداران درب یا جک برقی را به شما معرفی کنند و در نتیجه بر تعداد مشتریان خود بیفزایید.

آینده شغلی و بازار کار نصب درب اتوماتیک چگونه است؟

به طور کلی امنیت بالای استفاده از درب های اتوماتیک باعث شده که شغل نصب درب اتوماتیک از بازار کار خوبی برخوردار باشد. امروزه مردم به دلیل امنیت بالای این درب ها، بیشتر از آن استفاده می کنند و در بیشتر ساختمان های تجاری و مسکونی، شاهد خودنمایی درب های اتوماتیک هستیم. در این دوره های آموزشی معرفی اجزایی که برای نصب درب اتوماتیک لازم است، انجام می‌شود و نحوه محاسبات ارتفاع جک ها آموزش داده می شود. همچنین سیم کشی موتورها و ست کردن ریموت کنترل از دیگر کارهایی است که می توانید در این دوره ها بیاموزید. در مورد بازارکار نصاب درب اتوماتیک می توان گفت که به طور طبیعی استفاده از کرکره برقی در آینده نیز ادامه خواهد داشت و حتی انواع جدیدتر و پیچیده تری وارد بازار خواهد شد که فقط توسط متخصص قابل نصب و تعمیر هستند. ساختمان ها روز به روز مدرن تر می شوند و در آینده حتی ساختمان های معمولی نیز از درب های اتوماتیک استفاده خواهند کرد. از طرفی اکثر شهرهای ایران در حال گسترش هستند و ساخت و ساز در آنها رواج دارد. ساختمان های نوساز مجهز به انواع سیستم های جدید و پیشرفته هستند و درب اتوماتیک یکی از این امکانات است. بنابراین برای نصب جک برقی بر روی درب تمامی ساختمان های نوساز به یک نصاب درب اتوماتیک حرفه ای نیاز خواهیم داشت و لذا بازار کار نصاب درب اتوماتیک بسیار عالی خواهد بود. البته فراموش نکنید که اگر خواهان موفقیت بیشتر هستید، باید همیشه اطلاعات خود را به روز نگه دارید و به محض ورود جک برقی جدید به بازار، با مکانیزم آن آشنا شوید تا بتوانید با قدرت به کار خود ادامه دهید.

سرمایه مورد نیاز برای شروع کار درب اتوماتیک چقدر است؟

معمولاً مشاغل خدماتی مثل نصب درب اتوماتیک به سرمایه اولیه زیادی نیاز ندارند. حتی شما می توانید با کار کردن در کنار یک فرد دیگر از هزینه اجاره مغازه و خرید برخی از ابزارها نیز خلاص شوید. تنها سرمایه اولیه آن، شرکت در دوره تخصصی نصب درب اتوماتیک آماج صنعت آذر است. علاوه بر آن برای شروع کارهای نصب درب اتوماتیک به تعدادی ابزار مخصوص نظیر دریل چکشی، انواع آچار و پیچ گوشتی، دستگاه جوشکاری و غیره نیاز دارید. بعد از این که مدرک تخصصی و مجوز کار دریافت کردید، می توانید کار خود را شروع کنید.

اگر به اندازه اجاره یک مغازه کوچک سرمایه در اختیار دارید، می توانید در محله ای شلوغ و پر رفت و آمد مغازه ای اجاره کنید تا مشتریان شما بتوانند به صورت تلفنی یا حضوری با شما ارتباط برقرار کنند. اما اگر این سرمایه اولیه را ندارید و نمی خواهید به عنوان شاگرد یا زیر دست استادکار دیگری کار کنید، می توانید بدون داشتن مغازه و فقط با انجام تبلیغات کار خود را پیش ببرید.

شما باید برای خود کارت تهیه کنید و روی آن شماره تماس خود را بنویسید، سپس با تعدادی از فروشندگان جک برقی و درب های اتوماتیک همکاری کنید تا آن ها با ارائه کارت شما را به مشتریان خود معرفی کنند. بسته به توافقی که با فروشنده صورت گرفته است درصدی از درآمد مربوط به این مشتریان به او تعلق می گیرد.

چطور می‌توان درب‌  اتوماتیک صنعتی را سفارش داد؟

شما می‌توانید از طریق وب‌سایت شرکت آماج صنعت آذر، انواع مدل‌ها و طرح‌های گوناگون درب ‌های اتوماتیک را انتخاب نموده و برای خرید، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

پیشنهاد میشود از متخصصین شرکت آماج صنعت آذر مشاوره کاملا رایگان بگیرید. انجام موفق و رضایتمندی بالای مشتریان در بیش از 30 هزار پروژه در سطح کشور افتخار ماست.

متاسفانه انواع تقلبی و بی کیفیتی از درب اتوماتیک در بازار ایران موجود است و لزوم دقت در خرید این محصول از ارائه کننده معتبر آن ضروری به نظر می رسد. شرکت آماج صنعت آذر به عنوان بزرگترین تولیدکننده درب اتوماتیک ایران، شیشه سربی ، کرکره اتوماتیک و انواع یراق آلات درب اتوماتیک و گیت کنترل تردد و راهبند را ارائه می نماید.

توجه : این مطلب، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و مجله ساختمان در محتوا و محصولات آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.